Zmiany organizacyjne w eParole

Kończący się rok 2022 przyniósł dalszą integrację eParole z Diuna Group Sp. z o.o.

 

Od lipca 2020 r. firmy były powiązane osobowo, a od stycznia br. eParole Sp. z o.o. należy do Diuna Group Sp. z o.o. Od dwóch lat obie firmy pracują według tych samych standardów i procedur, także pod względem bezpieczeństwa i wykorzystywanych systemów informatycznych, natomiast w ostatnich miesiącach połączyliśmy działy obsługi klienta eParole i Diuna.

Co to oznacza w praktyce?
Współpraca z klientami eParole odbywa się na niezmienionych zasadach. Zapytania można kierować na dotychczasowe adresy mailowe i numery telefonów. Projekty prowadzone są przez połączony zespół project managerów Diuna-eParole. Każda ze spółek posiada własny zespół tłumaczy, choć po latach współpracy, znaczna część lingwistów pracuje dla obu spółek w Grupie. Klienci otrzymują faktury za usługi od eParole Sp. z o.o.

Zapewniamy, że przyjęte przez nas rozwiązania mają na uwadze przede wszystkim jakość usługi oraz zadowolenie klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby wprowadzane zmiany przekładały się na szybszy kontakt, atrakcyjniejsze ceny i jeszcze lepsze tłumaczenia dostarczane naszym klientów. Każda Państwa sugestia jest dla nas bardzo ważna.
Byliście, jesteście i będziecie w dobrych rękach!

Czekamy na kolejne wspólne projekty.