Tłumaczenia na język koreański

Język koreański używany jest głównie w Korei Południowej oraz Północnej, a także w sąsiadującej z Koreą Północną chińskiej prefekturze autonomicznej Yanbian. Na świecie językiem tym posługuje się ok. 78 milionów ludzi, włączając w to duże skupiska w republikach dawnego Związku Radzieckiego, USA, Kanadzie, Brazylii i Japonii.
Koreański jest często klasyfikowany jako odrębny język należący do własnej rodziny (języki izolowane) – do dnia dzisiejszego nie ustalono jego dokładnego pochodzenia.

Dlaczego warto powierzyć tłumaczenie na język koreański profesjonalnym tłumaczom?

... bo tylko profesjonalny tłumacz wie, że w zdaniach w języku koreańskim zachowany jest, podobnie jak w łacinie szyk zdania SOV, czyli podmiot-dopełnienie-orzeczenie (większość języków europejskich zachowała szyk zdania podmiot-orzeczenie-dopełnienie). W języku polskim powiemy: "Idę do sklepu.", po koreańsku zdanie to będzie wyglądać: "Ja sklep - do idę."

Doświadczony tłumacz wie jak ważna dla Koreańczyków jest honoryfikatywność względem odbiorcy (czyli stopień grzeczności – zwroty grzecznościowe) i potrafi z właściwym wyczuciem określić stopień formalności sytuacji oraz rozmówców i odpowiednio dobrać właściwe sformułowania w każdej sytuacji – w przypadku naszych Klientów ważne jest to zwłaszcza podczas ważnych rozmów biznesowych.

DLACZEGO WARTO TŁUMACZYĆ NA JĘZYK KOREAŃSKI WŁAŚNIE U NAS?

Bo już od 14 lat naszym Klientom w Polsce i za granicą zapewniamy profesjonalne tłumaczenia z języka koreańskiego oraz na język koreański. Aby dostarczyć Państwu tłumaczenia najwyższej jakości wdrożyliśmy system kontroli i zapewnienia jakości tłumaczeń, potwierdzony Certyfikatem Jakości ISO 17100:2015.

Chętnie przygotujemy BEZPŁATNĄ WYCENĘ każdego Państwa projektu. Dodatkowo, dla każdego projektu uzyskacie Państwo indywidualny rabat, który gwarantuje Państwu oszczędności już od pierwszego zamówienia.

Do tłumaczenia Państwa projektu dobieramy tłumacza języka koreańskiego specjalizującego się w konkretnej dziedzinie z ponad 100 branż, takich jak np.: Administracja, Budownictwo, Bankowość, Finanse, Ekonomia, Księgowość, Handel, Ekologia i ochrona środowiska, Rolnictwo, Chemia, Elektronika, Elektryka, Energetyka, Inżynieria przemysłowa, Mechanika, Automatyka, Robotyka, Komputery, Oprogramowanie, Literatura, Reklama, Budowa i eksploatacja maszyn, Instrukcje obsługi, Medycyna, Farmacja, Prawo, Umowy, Transport, Przemysł, Technologie, Rozrywka, Sztuka, Muzyka, Sport, Rekreacja, Turystyka, Zarządzanie i inne.

Aby przekonać się, jakie najlepsze firmy z Państwa branży stale korzystają z naszych usług, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń. Chętnie udostępnimy kilka z ponad 100 listów referencyjnych.