Tłumaczenia na język angielski

Używasz codziennie komputera? Lubisz poczytać bestsellery? Czasami jadasz hamburgera albo hot doga? A w weekendklubie pijesz ulubionego drinka? Nawet nie zauważamy jak wiele w języku polskim jest zapożyczeń z języka angielskiego!
Szacuje się, że na świecie językiem angielskim jako językiem obcym posługuje się około 1,8 miliarda ludzi. 
Język angielski (ang. English)
 dla ponad 330 milionów osób na świecie jest językiem ojczystym. Używany jest w Wielkiej Brytanii a także w niektórych jej byłych koloniach oraz dominiach np. w Irlandii, RPA i Kanadzie. 

Dlaczego warto powierzyć tłumaczenie na język angielski profesjonalnym tłumaczom?

... bo nawet w tak popularnych dwóch odmianach języka angielskiego jak  (AmE) Amerykański - używany w Stanach Zjednoczonych oraz (BrE) brytyjski angielski - używany w Wielkiej Brytanii jest wiele różnic. Każda z nich ma swoje charakterystyczne cechy.

Najbardziej zauważalną różnicą między angielskim amerykańskim i brytyjskim jest wymowa. Jednak, różnice znajdziemy także w pisowni i gramatyce. Dlatego, tylko doświadczony tłumacz języka angielskiego dopasuje właściwe słownictwo - oto kilka przykładów, na które warto zwrócić uwagę:

AmE BrE Tłumaczenie
apartment flat mieszkanie
can tin puszka
cookie biscuit herbatnik
elevator lift winda
fries chips frytki
gas petrol benzyna
subway underground metro

DLACZEGO WARTO TŁUMACZYĆ NA JĘZYK ANGIELSKI WŁAŚNIE U NAS?

Bo już ponad 14 lat, naszym Klientom w Polsce i za granicą, zapewniamy profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego oraz tłumaczenia na język angielski. Aby zapewnić tłumaczenia najwyższej jakości wdrożyliśmy system kontroli i zapewnienia jakości tłumaczeń, potwierdzony Certyfikatem Jakości ISO 17100:2015.

Tłumaczenia na język angielski oraz z języka angielskiego, stanowią w ePAROLE® TŁUMACZENIA około 75% wszystkich projektów, dlatego też wszystkie zwykłe tłumaczenia techniczne i tłumaczenia specjalistyczne, są realizowane bez żadnych dodatkowych dopłat.

Chętnie przygotujemy BEZPŁATNĄ WYCENĘ każdego Państwa tłumaczenia. Dodatkowo, dla każdego projektu uzyskacie Państwo indywidualny rabat, który gwarantuje Państwu oszczędności już od pierwszego zamówienia.

Do każdego Państwa projektu, dobieramy tłumacza języka angielskiego, posiadającego odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach w wybranych przez siebie dziedzinach z ponad 100 branż, takich jak np.: Administracja, Budownictwo, Bankowość, Finanse, Ekonomia, Handel, Ekologia i ochrona środowiska, Rolnictwo, Chemia, Elektronika, Inżynieria, Mechanika, Robotyka, Komputery, Literatura, Reklama, Instrukcje obsługi, Medycyna, Farmacja, Prawo, Przemysł, Sztuka, Muzyka, Sport, i inne.

Aby przekonać się, jakie najlepsze firmy z Państwa branży stale korzystają z naszych usług, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń. Chętnie udostępnimy kilka z ponad 100 listów referencyjnych.