Oszczędności

WYBIERAJĄC ePAROLE®, OBNIŻYSZ KOSZTY TŁUMACZENIA ZACHOWUJĄC JEGO JAKOŚĆ

#1 KLIENT ZAWSZE MA WYBÓR

Wiemy, że nasi Klienci oczekują wysokiej jakości tłumaczenia w dobrej cenie. I taką zasadę przyjęliśmy w polityce cenowej, którą stosujemy od lat! Dlatego nasi Klienci zawsze mają wybór spośród trzech dogodnych pakietów cenowych. W zależności od kombinacji językowej, rodzaju tłumaczenia, tematyki i specyfiki tekstu oraz przeznaczenia tekstu zrealizujemy tłumaczenie w PAKIECIE TOP PRICE, STANDARD albo PREMIUM. Zawsze uwzględniamy budżet naszego Klienta.

#2 SAMI UWIELBIAMY OSZCZĘDNOŚCI

W sporządzanych wycenach proponujemy naszym Klientom najkorzystniejsze cenowo rozwiązania dla danego projektu np. PAKIET TOP PRICE (najlepsza cena) albo RABAT pozwalający na znaczące obniżenie kosztów wybranej usługi tłumaczeniowej nawet o kilkanaście procent! Każdego miesiąca jest okazja aby dodatkowo obniżyć koszty tłumaczeń – wystarczy skorzystać z TOP OFERTY MIESIĄCA (specjalnej oferty cenowej), która w ściśle określonym terminie redukuje koszty tłumaczenia dla wybranej kombinacji językowej lub rodzaju tłumaczenia.

#3 DOCENIAMY STAŁĄ WSPÓŁRACĘ

Klientom, którzy zdecydowali się na podpisanie z naszym biurem tłumaczeń „Umowy na usługi outsourcingu tłumaczeniowego i językowego” gwarantujemy niezmienność cen na usługi przez cały okres trwania umowy. Im więcej przetłumaczonych stron, tym większe oszczędności! A jest to możliwe dzięki tworzeniu dla każdego naszego Klienta baz pamięci i ich ponownym wykorzystaniu w kolejnych tłumaczeniach – dzięki czemu koszty tłumaczeń mogą się obniżyć nawet do 70%. Nasz Klient nigdy nie płaci dwa razy za to samo zdanie.