Nasz team

ePAROLE® TŁUMACZENIA stanowi zespół doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy ekspertów, korektorów oraz specjalistów od zarządzania projektami i kontroli jakości tłumaczeń.

NASI TŁUMACZE

Starając się zapewnić Państwu jak najlepszą i wszechstronną obsługę tłumaczeniową, współpracujemy z ponad 2000 tłumaczy oraz korektorów i weryfikatorów na całym świecie. Nasi tłumacze to zespół starannie wyselekcjonowanych ekspertów, m.in. tłumaczy przysięgłych, tłumaczy specjalistycznych np. prawniczych (tłumacze TEPIS) czy też medycznych oraz tłumaczy technicznych (tłumacze NOT), którzy posiadają wysokie kwalifikacje i umiejętności określone w normie ISO 17100:2015. Nie zlecamy Państwa zamówień studentom. Każdy nasz tłumacz może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz setkami stron najwyższej jakości przekładu.

DZIAŁ ZAPEWNIENIA JAKOŚCI ePAROLE®

Dział Zapewnienia Jakości ePAROLE® stworzony i działający zgodnie z normą ISO 17100:2015 (wcześniej PN-EN 15038:2006), który od wielu lat rygorystycznie kontroluje jakość każdego wykonanego przez nas tłumaczenia i czuwa nad przestrzeganiem zasad polityki jakości wdrożonej w naszym biurze tłumaczeń. Tworzy go zespół doświadczonych filologów i lingwistów różnych języków. Dzięki ich pracy, mamy pewność, że jakość zrealizowanych dla Państwa projektów jest zgodna z europejskimi standardami w zakresie usług tłumaczeniowych.

OSTATNIE WAŻNE OGNIWO

Dział Obsługi Klienta ePAROLE® czuwa nad logistyczną realizacją każdego Państwa projektu. Dba, aby projekt trafił do właściwego tłumacza, nadzoruje czy projekt przeszedł wszystkie etapy procesu kontroli i zapewnienia jakości, i wreszcie zapewnia, że zgodnie z warunkami Zamówienia tłumaczenie trafi do Państwa w ustalonym terminie. To najlepiej poinformowani pracownicy ePAROLE® – wiedzą na jakim etapie realizacji jest każdy projekt, zawsze chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji zarówno dotyczących naszych usług jak i ich realizacji.