Korzyści

Korzystanie z usług ePAROLE TŁUMACZENIA to same korzyści!

KORZYŚĆ PIERWSZA: Natychmiastowa! Możecie Państwo spokojnie zająć się realizacją ważnych zadań w swoim i tak napiętym harmonogramie dnia. Realizacją Państwa projektu już się zajmujemy.

KORZYŚĆ DRUGA: znaczne obniżenie kosztów tłumaczeń dzięki wszechstronnej polityce cenowej stosowanej indywidualnie dla każdego projektu. 

KORZYŚĆ TRZECIA: Dzięki stałej współpracy, koszty tłumaczenia mogą zostać obniżone nawet do 70% poprzez gromadzenie wykonanych dla Państwa firmy tłumaczeń i tworzenie z nich indywidualnych dla każdej firmy baz pamięci tłumaczeniowych. W kolejnych tłumaczeniach wykorzystujemy powtarzające się wcześniej segmenty, lecz Państwo nie płacicie ponownie za to samo zdanie.

KORZYŚĆ CZWARTA: Oszczędność czasu - czas realizacji tłumaczenia może się skrócić nawet o 50% jeśli ilość powtarzających się segmentów tekstu, zgromadzonych w Państwa indywidualnych bazach pamięci tłumaczeniowych będzie maksymalnie duża. Zatem im więcej zrealizowanych dla Państwa projektów tym większe są Państwa zasoby do ponownego wykorzystania.

KORZYŚĆ PIĄTA: Zapewniamy spójny wizerunek marketingowy Państwa firmy na który ma wpływ użyte w naszych tłumaczeniach jednolite słownictwo branżowe, charakterystyczne dla Państwa firmy zgromadzone w indywidualnych bazach pamięci tłumaczeniowych.

KORZYŚĆ SZÓSTA: ALL in 1 PLACE – wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu. Jednym telefonem możecie Państwo zamówić kilka usług tłumaczeniowych lub też jedno tłumaczenie na kilkanaście języków obcych. My zajmiemy się logistyką Państwa projektu – oraz dopasujemy najkorzystniejszą ofertę cenową.

KORZYŚĆ SIÓDMA: 2 lata gwarancji na wykonane przez nas tłumaczenie  Chcemy, aby mieli Państwo pewność, że pracujecie z wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym.

PODSUMOWUJĄC, wymienione korzyści są początkiem możliwości, jakie powstają podczas współpracy z ePAROLE®. Ze względu na ciągle rosnący potencjał naszej firmy, korzyści mogą ewaluować, zmieniać się, tak aby dostosować się do jak najlepszej oraz płynnej współpracy z Państwem.