O nas

ePAROLE® TŁUMACZENIA - Działamy w branży tłumaczeniowej niezmiennie od 2003 roku.

Początkowo biuro działało jako jednoosobowa działalność gospodarcza prowadzona przez tłumacza przysięgłego Dominikę Kańską pod nazwą Europeum Centrum Tłumaczeń z siedzibą w Lubinie.

Spektakularny sukces Europeum na lokalnym lubińskim rynku spowodował w 2005 roku otwarcie oddziału biura we Wrocławiu.

W 2008 roku, gdy prężnie działające biuro tłumaczeń we Wrocławiu podwoiło swój portfel Klientów w Polsce oraz zaczęło intensywną ekspansję na rynki europejskie, zapadła decyzja o przeniesieniu całej działalności do Wrocławia, który odtąd stał się siedzibą firmy.

Rok 2010 to powstanie marki ePAROLE®, pod która firma wprowadziła zupełnie nowe, wyższe standardy świadczenia usług tłumaczeniowych zgodnie z normą PN-EN 15038:2006.

Począwszy od 2011 roku następuje czas intensywnego rozwoju Biura Tłumaczeń ePAROLE®. Podwojenie liczby pracowników, liczne inwestycje takie jak: m.in. udoskonalenie firmowego CRM, reorganizacja Działu Zapewnienia Jakości Tłumaczeń oraz inwestycje w najnowocześniejsze narzędzia CAT (m.in. SDL Trados) a także uzyskanie Certyfikatu Jakości – przyczyniły się do powstania Europeum Group Sp. z o.o. Sp.k, która od 2011 roku działa już pod marką ePAROLE®.

W 2015, w celu zachowania spójnego wizerunku firmy, powstaje ePAROLE 4 BUSINESS Sp. z o.o. Sp.k, która odtąd zajmuje się obsługą Klientów Biznesowych ePAROLE® TŁUMACZENIA oraz przyszłą ekspansją na rynki zagraniczne.

Jak każda prężnie działająca firma, także ePAROLE® TŁUMACZENIA zmienia się już od ponad dekady, a wszystko po to, aby jak najlepiej pomagać naszym Klientom w realizacji ich międzynarodowych planów.