Jakość

WYBIERAJĄC ePAROLE®, OTRZYMUJESZ 2-LETNIĄ GWARANCJĘ NA WYKONANE TŁUMACZENIE

#1 JAKOŚĆ JEST OCZYWISTA – MY O NIEJ  NIE MÓWIMY, MY JĄ GWARANTUJEMY.

Od wielu lat stosujemy w ePAROLE® system zarządzania i kontroli jakości tłumaczeń, co aktualnie potwierdza Certyfikat Jakości ISO 17100:2015 (dawniej PN-EN 15038:2006). Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych tłumaczeń i dlatego, też na wszystkie wykonane przez nasze biuro tłumaczenia pisemne udzielamy 2-letniej gwarancji.

#2 PRACUJEMY TYLKO Z TŁUMACZAMI-EKSPERTAMI

Naszych tłumaczeń nie powierzamy do realizacji studentom! Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zespół 2000 TŁUMACZY-EKSPERTÓW w różnych dziedzinach, którzy zrealizują nawet najbardziej specjalistyczne tłumaczenie z wąskiej dziedziny tematycznej. Wszyscy nasi tłumacze, korektorzy i weryfikatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu oraz umiejętności i kwalifikacje wymagane w normie ISO 17100:2015 dla usług tłumaczeniowych. Wielu z nich to doświadczeni tłumacze przysięgli, tłumacze NOT (Naczelnej Organizacji Technicznej) oraz członkowie TEPIS.

#3 CHCEMY ABY KLIENT MIAŁ PEWNOŚĆ DOSKONAŁEGO WYBORU

Dlatego staramy się zawsze! Ponad 1500 stałych Klientów wysoko ocenia jakość naszych usług ceniąc sobie także miłą i rzetelną obsługę oraz terminowość. Jesteśmy dumni, że ponad 75% naszych Klientów korzysta z naszych usług dłużej niż 7 lat, a 90% zrealizowało swoje tłumaczenia więcej niż jeden raz. W ponad 20% firm korzysta z naszych usług więcej niż 5 Działów/Departamentów. W gronie nowych Klientów coraz częściej witamy „Klientów z polecenia” – co jest dla nas szczególnym powodem do dumy. Na Państwa życzenie chętnie udostępnimy kilka z ponad 100 listów referencyjnych wystawionych nam przez zadowolonych Klientów z Państwa branży.