Doświadczenie

WYBIERAJĄC ePAROLE®, POWIERZASZ SWOJE TŁUMACZENIE EKSPERTOM Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

#1 NIESTRASZNY NAM ŻADEN PROJEKT

Z sukcesem tłumaczymy od 2003 roku.
W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 45.500 projektów, tych zupełnie małych i tych liczących po kilkaset stron obliczeniowych. Bez względu na ilość stron, kombinację językową i specjalizację –realizujemy tłumaczenia nawet bardzo wysokospecjalistycznych i technicznych tekstów z wąskich dziedzin tematycznych z ponad 100 branż jak na przykład: Administracja, Budownictwo, Bankowość, Finanse, Ekonomia, Księgowość, Handel, Ekologia i ochrona środowiska, Rolnictwo, Chemia, Elektronika, Elektryka, Energetyka, Inżynieria przemysłowa, Mechanika, Automatyka, Robotyka, Komputery, Oprogramowanie, Literatura, Reklama, Budowa i eksploatacja maszyn, Instrukcje obsługi, Medycyna, Farmacja, Prawo, Umowy, Transport, Przemysł, Technologie, Rozrywka, Sztuka, Muzyka, Sport, Rekreacja, Turystyka, Zarządzanie i inne. Mamy wymagających Klientów i wysoko ustawiamy sobie poprzeczkę.

#2 ZNAMY NASZYCH KLIENTÓW OD LAT

Od lat w gronie naszych stałych Klientów jest ponad 1500 firm i instytucji. Blisko 100 Klientów korzysta z naszych usług od 2003 roku. W 30% firm naszych Klientów biznesowych realizujemy tłumaczenia dla więcej niż jednego działu firmy. Większość poleca nasze usługi swoim Spółkom-córkom za granicą lub swoim partnerom biznesowym i kontrahentom.
Dziesiątki rozmów każdego dnia – zazwyczaj o projektach i potrzebnych usługach, ale czasem o wrażeniach z urlopu, narodzinach dziecka – znamy naszych Klientów a nie tylko ich obsługujemy.

#3 ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SŁOWA

Tłumaczymy dla banków, kancelarii prawnych, firm farmaceutycznych, wojska oraz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, wiemy, że od rzetelności tłumaczenia zależą czasami losy wielomilionowych przetargów i inwestycji. Dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za przetłumaczone słowa. Od wielu lat posiadamy jedną z najwyższych w Polsce - polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności biura tłumaczeń - na kwotę 500.000,00 PLN.