04 lutego 2015 roku Daniel przegrał walkę z chorobą

Dziś dotarła do nas smutna wiadomość, odszedł od nas Daniel Miecznikowski - przyjaciel naszej firmy, którego wspieralismy przez lata hospitalizacji w Paryżu. Składam, w imieniu całego naszego zespołu, Mamie Daniela i jego Siostrze nasze kondolencje.

Daniela poznaliśmy kilka lat temu w Fundacji "Mam marzenie".
Kibicowaliśmy mu, gdy spełniało się jedno z jego największych marzeń - przeszczep płuc w klinice w Paryżu. Wielka nadzieja, przede wszystkim dla Daniela, ale także dla wszystkich, którzy go kochali i wspierali.

My znamy historię jego zmagań z mukowiscydozą... spisaną na setkach stron raportów z hospitalizacji, wyników badań i całej dokumentacji medycznej, którą tłumaczliśmy z j. francuskiego przez ostatnie 3 lata. Dzieki wsparciu naszych tłumaczy mieszkających w Paryżu, udało nam się też pomóc Danielowi w tłumaczeniach podaczs bieżących konsultacji medycznych podczas całego pobytu we Francji.

I to właśnie im, za pośrednictwem naszego bloga chciałam przekazać tę dzisiejsza wiadomość, ale także serdecznie podziękować za dobrowolną i całkowicie bezpłatną pomoc przez te kilka lat. Wierzę, że choć nasza trudna tłumaczeniowo "misja" dobiegła końca - była bardzo potrzebna i przede wszystkim niezwykle pomocna Danielowi, w tych trudnych chwilach.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję.
Dominika Kańska